MASAŻE

Rytuały pielęgnacyjne twarzy:

 

I. Masaż Kobido

 Japoński rytuał pielęgnacyjny, który wywodzi się z tradycji medycyny chińskiej. Ze względu na imponujące efekty nazywany jest także niechirurgicznym liftingiem twarzy. Sekretem masażu japońskiego jest mocne oddziaływanie na głębokie struktury skóry twarzy, co sprawia, że staje się ona mocniejsza, odżywiona i elastyczna.
Czas trwania: 75 min/350 zł; 90 min/400 zł.

 

II. Aksamitna Kleopatra

Autorski masaż twarzy wykorzystujący techniki drenażu limfatycznego oraz specjalistycznie opracowanych metod wywodzących się z kultur dalekiego wschodu, dzięki wykorzystaniu olejków eterycznych oraz naturalnych olei sprawia, że skóra staje się dotleniona, oczyszczona i dogłębnie odżywiona, zabieg zakończony jest masażem kamieniem gua sha.
Czas trwania: 60 min/250 zł.

 

 

Rytuały pielęgnacyjne ciała:

 

I. Ulga dla ciała

Relaksacyjny masaż całego ciała stanowiący idealny sposób na likwidację stresu, wyciszenie organizmu oraz likwidację zmęczenia fizycznego, jak i psychicznego. Pozwala pozbyć się napięcia mięśni, sprzyja regeneracji sił.
Czas trwania: 60 min/200 zł.

 

II. Magia zapachów

Relaksacyjny masaż całego ciała wykonany na świecach stworzonych z naturalnego wosku roślinnego, dzięki którym skóra staje się miękka i gładka oraz głęboko odżywiona.
Czas trwania: 60 min/250 zł.

 

III. Masaż La Bamboo

Masaż całego ciała wykonany na rozgrzewającym oleju przynoszącym głębokie rozluźnienie napiętym mięśniom, w tym celu wykorzystywane są techniki masażu Lomi Lomi oraz masaż pałkami bambusowymi potęgujący uczucie relaksu i dogłębnego rozluźnienia mięśni.
Czas trwania: 60 min/250 zł.

 

IV. Masaż gorącymi kamieniami

Masaż całego ciała przeplatający techniki manualne masażu wraz z technikami wykorzystującymi naturalne kamienie bazaltowe wpływające kojąco na cały organizm. Masaż kamieniami pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu mięśniowego regenerując go, rozluźniając i korygując stan elastyczności mięśni.
Czas trwania: 60 min/300 zł.

 

V. Aroma Touch

Głęboko detoksykujący masaż całego ciała wykonany na bazie naturalnych olei o właściwościach aromaterapeutycznych, zakończony masażem za pomocą rozgrzanych stempli ziołowych.
Czas trwania: 60 min/300 zł.

 

VI. Masaż Bystra
Autorski masaż tkanek głębokich z elementami refleksoterapii przynoszący głęboką ulgę zmęczonym mięśniom, poprzez poprawę ich odżywienia, poprawę krążenia oraz usprawnienia pracy narządów całego ciała.
Czas trwania: 60 min/350 zł.

 

VII. Owocowa uczta

Energetyzująco-rozgrzewający masaż antycellulitowy łączący intensywny masaż manualny, drenaż limfatyczny z intensywnym masażem za pomocą drewnianych narzędzi. Energetyczny masaż rozgrzewający wykorzystujący specjalistyczne połączenie ekstraktów ziołowych i owocowych w celu poprawy mikrokrążenia, dający efekt ujędrnienia, wysmuklenia ciała oraz rewitalizacji skóry.
Czas trwania: 60 min/350 zł.

 

VIII. Sekret Afrodyty

Rytuał upiększający wykonany na oleju Busajna wykazującym wysoką zgodnością biologiczną ze skórą, dzięki czemu skóra po jego zastosowaniu jest cudownie miękka, jędrna i zrewitalizowana. Masaż rozpoczyna się głębokim drenażem limfatycznym przeplatanym z ruchami relaksacyjnymi w celu spotęgowania wyciszenia i ukojenia organizmu. Rytuał zakończony jest masażem bańką chińską.
Czas trwania: 60 min/300 zł.

 

IX. Egipska Bogini

Głęboko relaksujący rytuał pielęgnacyjny całego ciała rozpoczynający się dokładnym szczotkowaniem w celu oczyszczenia ciała ze zrogowaciałego naskórka, następnie wykonanie głęboko relaksującego masażu olejem na bazie balsamów kadzidlanych i mirry o ogromnej mocy upiększającej. Utrzymuje skórę młodą i promienną, zapewniając intensywne uczucie kobiecości i wdzięku. Zabieg zakończony jest użyciem naturalnych kamieni bazaltowych oraz pałek bambusowych.
Czas trwania: 90 min/400 zł.

 

 

Masaże częściowe:

 

I. Masaż relaksacyjny grzbietu
Czas trwania: 120 zł/30 min.

 

II. Masaż tkanek głębokich grzbietu
Czas trwania: 150 zł/30 min.

 

III. Masaż relaksacyjny twarzy, dekoltu
Czas trwania: 150 zł/30 min.

 

 

Możliwość dokupienia do każdego masażu:

 

A. Masażu bańką chińską - 20 min/70 zł.

B. Rozpoczęcie masażu szczotkowaniem ciała - 20 min/70 zł.

 

 


Rezerwacji można dokonywać pod numerem +48 692 813 729.

FORMULARZ KONTAKTOWY

STRONA GŁÓWNA

Strona została stworzona przez iQHotel